ФАХІВЦІ ХЕРСОНСЬКОЇ ЮСТИЦІЇ РОЗПОВІЛИ ВИХОВАНЦЯМ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ ПРО ЇХ ПРАВА

Дата: 23.08.2018 14:09

ФАХІВЦІ ХЕРСОНСЬКОЇ ЮСТИЦІЇ РОЗПОВІЛИ ВИХОВАНЦЯМ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ ПРО ЇХ ПРАВА

До Дня Незалежності України та у межах всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» фахівці Херсонської юстиції завітали до дитячого садочку ШНД.

Разом із Юстимчиком, спеціалісти розповіли дітлахам про історію свята, про державні символи. А після, в ігровій формі розповіли малечі про їх права та обов'язки.

Завдяки фахівцям Херсонської юстиції, малюки та вихователі дізнались про булінг та його види.

Наприкінці зустрічі дітлахи вивчили віршик Юстимчика про «Я МАЮ ПРАВО». А спеціалісти Херсонської юстиції роздали інформаційні буклети.

«Правосвідомість треба закладати змалечку. Діткам у доступній формі треба пояснювати, які вони мають права та як можуть їх захищати. Саме на це і спрямований наш проект «Херсонська юстиція дітям». Юстимчик разом із нашими фахівцями продовжить свою роботу в дитячих садочках і школах. І все заради того, аби наші діти зростали свідомими громадянами», - зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.