Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників

Дата: 28.08.2018 17:08

Відповідно до Статуту про комунальну установу «Городницький інклюзивно-ресурсний центр» Городницької селищної ради та з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників, дирекція Центру оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників,  в тому числі на віддалені робочі місця:

• логопед 0,5 шт.од., практичний психолог 1,0 шт.од., дефектолог 1,0 шт.од. –

м. Новоград-Волинський;

• логопед 0,5 шт.од. – Чижівська ОТГ;
  • логопед 1,0 шт.од., дефектолог 0,5 шт.од. – Брониківська ОТГ;
  • логопед 0,5 шт.од. – Пищівська ОТГ;
  • логопед 0,5 шт.од., дефектолог 1,0 шт.од., практичний психолог 1,0 шт.од – Городницька ОТГ

Комунальна установа «Городницький ІРЦ», який знаходиться за адресою:  смт. Городниця, вул. Паркова 34.

Основні вимоги до кандидатів:

• вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
  • професійна компетентність;
  • стаж роботи за фахом не менше 3-х років;
  • володіння навичками роботи на комп’ютері.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • Копії документів про освіту;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Копію трудової книжки;
  • Письмову згоду на збір та обробку  персональних даних.

Прийом та реєстрація документів від претендентів на посади педагогічних працівників здійснюється з 29.08.2018 р. по 29.09.2018 р. в комунальній установі «Городницький ІРЦ» за адресою:  смт. Городниця, вул. Паркова 34. Призначення на посади педагогічних працівників Центру здійснюються на конкурсній основі у порядку , визначеному Засновником.

Дата проведення конкурсного відбору: 01.10.2018

• логопед 0,5 шт.од., практичний психолог 1,0 шт.од., дефектолог 1,0 шт.од. –

м. Новоград-Волинський;

• логопед 0,5 шт.од. – Чижівська ОТГ;
  • логопед 1,0 шт.од., дефектолог 0,5 шт.од. – Брониківська ОТГ;
  • логопед 0,5 шт.од. – Пищівська ОТГ;

Основні вимоги до кандидатів:

• професійна компетентність;
  • стаж роботи за фахом не менше 3-х років;
  • володіння навичками роботи на комп’ютері.

• Заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • Копії документів про освіту;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Копію трудової книжки;
  • Письмову згоду на збір та обробку  персональних даних.

Дата проведення конкурсного відбору: 01.10.2018