Інформація про роботу танцювальних колективів Городницького БК

Дата: 09.09.2019 10:44

Танцювальний колектив «КРІСТАЛ» був створений у 2009 році і ось вже 10 років працює в напрямках народно-сценічної та сучасної хореографїї. Керівник колективу – Курильчук Ірина Едуардівна. Творчий пошук, концертна діяльність, величезна любов до танцю є невід’ємною частиною існування творчого колективу. Високий рівень виконавської майстерності вихованців  дають змогу урізноманітнити репертуар  цікавими хореографічними творами. Українські народні танці, хореографічні картинки, композиції та мініатюри  завжди викликають неабияку зацікавленість глядачів.

Танцювальний колектив сучасного танцю «КРІСТАЛ»  самобутній, яскравий колектив, відомий не тільки в рідній громаді, а й поза його межами. Колектив з самого дня заснування є постійним учасником всіх культурних заходів селища: концертів, свят та конкурсів. Також  приймає участь у районних конкурсах, фестивалях та заходах, де займає призові та почесні місця.

Виховання художнього смаку, культури, знайомство з хореографічним мистецтвом, розвиток творчих здібностей дітей – головна мета керівника колективу.

2010 р. – Подяка за вагомий внесок у розвиток та відродження культурних традицій рідного Полісся.

2011 р. – Подяка за вагомий внесок у розвитку української культури.

2012 р. – Подяка за видатні здібності у творчості та активну громадську позицію.

2013 р. – Грамота за перемогу у фестивалі «Творча Обдарованість- 2013», в номінації «Музичне мистецтво».

2013 р. – Диплом за Iмісце серед танцювальних колективів Новоград-Волинського району.

2014 р. – Грамота за перемогу у фестивалі «Перлини Звягельщини – 2014».

2014 р. – Грамота за I – місце та активну участь в огляді художньої самодіяльності Новоград-Волинського району.

2014 р. – Грамота за перемогу у фестивалі «Творча Обдарованність- 2014», в номінації «Музичне мистецтво».

2015 р. – Грамота за перемогу у фестивалі «Перлини Звягельщини – 2015».

2015 р. – Диплом за Iмісце серед танцювальних колективів Новоград-Волинського району.

2015 р. – Подяка за активну участь у районному святі «Країна дитинства – країна мрій».

2017 р. – Грамота за перемогу у фестивалі «Творча Обдарованість- 2017», в номінації «Талант року».

2018 р. – Диплом в номінації «Лідери» фестивалю «Творча Обдарованість 2018».

Танцювальний колектив «АЛЕГРІЯ»

Мрії в колективі здійснюються

І щастям зірочки обмінюються!

Разом долаються наші перешкоди

І настрій не залежить від погоди!

Дружні, веселі, активні, дзвінкі,

ще й граційні, музичні, гнучкі

Ніколи нам сумувати,

Схеми танцю гайда вивчати!

Народився колектив «АЛЕГРІЯ» у 2016 році. Свою назву отримав невипадково. «Алегрія» -  слово з відомої нам всім пісні «Alegria» by Cirque du Soleil, що в перекладі значить «веселощі, тріумф, чарівне відчуття». Саме такі танці дарують нам юні зірочки нашого краю. Разом вони утворюють яскраве танцювальне сузір’я, засновником та прекрасним керівником якого є Вишинська Ангеліна Андріївна. А за 3 роки існування колективу хореограф зарекомендувала себе як талановитий тренер та постановник,  продовжує прищеплювати любов до чудового мистецтва танцю вихованцям цього зіркового колективу.

Танцювальна підготовка є ефективним засобом не тільки фізичного, але й інтелектуального, морального, естетичного виховання, яка створює позитивні умови для розкриття творчого потенціалу, що просто необхідно для становлення особистості дитини.

Вихованці вивчають такі напрями: контемпорарі, хіп-хоп, джаз-модерн, джаз-фанк, вільний стиль, включаючи елементи класичного танцю та акробатики. Проводяться також змагання між вихованцями колективу, де діти проявляють свої ораторські та танцювальні здібності, змагаються у спортивній підготовці та театральному мистецтві.

«АЛЕГРІЯ» бере участь у святкових заходах, концертах та змаганнях. Незважаючи на те, що колектив був заснований  всього  3 років тому, за цей період він досяг значних успіхів та яскравих перемог на танцювальних сценах  громади та району).

Серед досягнень:

2019 р. – Диплом за Iмісце серед танцювальних колективів Новоград-Волинського району.

2019 р. -  Диплом за перемогу у фестивалі «Сріблясті зорі 2019» в номінації «Танцювальна феєрія»

2019 р.  – Переможці в інтернет конкурсі «Шукаємо таланти» на Святі Морозива «Рудь».