Соціальна програма Scholarship на оплату навчання у твоєму виші!

Дата: 18.11.2019 11:18

Соціальна програма Scholarship на оплату навчання у твоєму виші! Сума гранту складає 16 000 гривень! Запрошуємо студентів нашого ВУЗу взяти участь у соціальній програмі Scholarship від інтернет-магазину Zasteli.com.ua. Якщо ти талановитий та прагнеш успіху у житті, спробуй виграти грошовий грант: 1 місце – 10 000 грн 2 місце – 4 000 грн 3 місце – 2 000 грн Від тебе ми чекаємо цікавий матеріал на тему домашнього текстилю. Більш детальну інформацію щодо вимог до робіт шукай на сторінці проекту. Участь у програмі абсолютна безкоштовна! Кінцевий строк подачі статей – 10 березня 2020 року Спробуй, адже ти нічого не втрачаєш! Всім успіхів!

Більш детальна інформація за посиланням: https://zasteli.com.ua/ua/publications/scholarship-v-ukraine-zasteli/