Вітаємо наших учнів!Перше місце!Молодці!

Соціальне підприємництво - це можливість працювати на користь суспільства та з користю для себе. Учні ОНЗ " Городницька ЗОШ І-ІІІ ст." Чулкова Анастасія, Литвинчук Марія, Барильчук Надія взяли участь в тренінгу ідей " Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою " знизу"", який відбувся 10 липня на базі Житомирського державного технологічного університету. Працюючи в команді, вони представили ідею-проект по створенню молоддю соціального підприємства "Crazy party". Під час тренінгу 11 команд представляли свої креативні ідеї. За підсумками - Анастасія, Марія та Надія зайняли І місце та отримали запрошення на наступний етап, який відбудеться в вересні місяці в м. Київ. Вітаємо наших креативних дівчат!
Фото Терезы Титаревой.