Інформація про відділ

Основні функції та завдання:

1. Управління в межах, визначених радою майном, що належить до комунальної власності територіальної громади.

2. Підготовка пропозицій щодо встановлення порядку та здійснення контролю за використанням прибутків підприємств комунальної власності.

3. Підготовка пропозицій щодо заслуховування звітів про роботу керівників комунальних підприємств.

4. Підготовка і внесення на розгляд ради пропозицій щодо порядку та умов відчуження комунального майна, проектів місцевих програм приватизації, та переліку об'єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації, організація виконання цих програм, подання раді письмових звітів про хід та результати відчуження комунального майна.

5. Вирішення питань щодо використання нежилих приміщень, будинків і споруд, що належать до комунальної власності.

6. Відповідно до закону здійснення повноважень, володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконання усіх операцій, передача об'єктів комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам, здача їх в оренду, надання дозволу підприємствам комунальної власності бути орендодавцями майна, що належить до комунальної власності територіальної громади.

7. Підготовка пропозицій щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства громади з метою найповнішого задоволення потреб населення і народного господарства в усіх видах комунальних послуг.

8. Розгляд пропозицій щодо удосконалення структури управління комунальним господарством громади, розміщення, спеціалізації та розвитку підприємств, організацій і об'єктів житлово-комунального господарства незалежно від форм власності, перевірки ходу виконання рішень селищної ради з цих питань.

9. Здійснення в межах своєї компетенції контролю за станом експлуатації та утримання об'єктів комунального господарства незалежно від форм власності.

10. Організація благоустрою громади, залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення, здійснення контролю за станом благоустрою територій об'єктів комунальної власності, організація озеленення, створення місць відпочинку громадян.

11. Організація за рахунок коштів місцевого бюджету і на пайових засадах будівництва, реконструкції і ремонту об'єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення, жилих будинків, а також шляхів місцевого значення.

12. Виконання за дорученням селищного ради і селищного голови, інших функцій відповідно до діючого законодавства.