Городницька громада

Житомирська область, Новоград-Волинський район

Проекти рішень №. «Про порядок денний 16 сесії 7 скликання»

Кількість переглядів: 133
Скликання: 7 скликання
Сесія: 16 сесія
Тип документу: Проекти рішень
Дата: 05.12.2018
Номер документу: .
Назва документу: Про порядок денний 16 сесії 7 скликання
Прикріплені файли:
 1. Про реорганізацію Городницького дошкільного навчального закладу №2 «Сонечко» Городницької селищної ради шляхом приєднання до Городницького дошкільного навчального закладу №1 «Калинонька» Городницької селищної ради (0.09 МБ)
 2. передача майна на відділ освіти (0.12 МБ)
 3. передача майна на ВПЖКХ (0.09 МБ)
 4. Про виконання плану роботи Городницької селищної ради за 2018 рік. (0.03 МБ)
 5. Про безоплатну передачу майна з балансу Городницької селищної ради на баланс Городницького ВПЖКГ. (0.03 МБ)
 6. Про затвердження розпоряджень селищного голови. (0.03 МБ)
 7. Про план роботи Городницької селищної ради на І півріччя 2019 року. (0.06 МБ)
 8. Про затвердження Ліквідаційного балансу та Зверненняґ до Господарського суду Житомирської Області з приводу подачі Заяви про порушення Справи про банкрутство комунального водоканал- лізаційного підприємства Городницької селищної ради. (0.03 МБ)
 9. Про безоплатну передачу майна з балансу КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради на баланс відділу освіти Городницької селищної ради. (0.03 МБ)
 10. Про безоплатну передачу майна з балансу КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради на баланс Городницького ВПЖКГ. (0.03 МБ)
 11. Про передачу у приватну власність квартири. (0.03 МБ)
 12. Про списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів, які знаходяться на балансі КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради. (0.03 МБ)
 13. Про затвердження Положення про художню раду . (0.03 МБ)
 14. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Городницької селищної ради на 2019 рік. (0.03 МБ)
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення зовнішніх меж земельної ділянки, яка передається у спільну сумісну власність гр. Бугайчук Лесі Миколаївні та гр.. Бугайчуку Роману Миколайовичу (0.02 МБ)
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Буднік Наталії Петрівні (0.02 МБ)
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Годун Майї Іванівні (0.02 МБ)
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Горяній Оксані Петрівні (0.02 МБ)
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Дроздовій Раїсі Миколаївні (0.02 МБ)
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Костецькій Дарині Вікторівні (0.02 МБ)
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Лазарському Ігорю Казимировичу (0.02 МБ)
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Павловському Івану Федоровичу (0.02 МБ)
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Прокопчуку Миколі Миколайовичу (0.02 МБ)
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Пужаєвій Тетяні Євгенівні (0.02 МБ)
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Рудницькому Віктору Францовичу (0.02 МБ)
 26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Ткачук Катерині Василівні (0.02 МБ)
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка передається у власність гр. Черниш Людмилі Анатоліївні (0.02 МБ)
 28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Бе (0.02 МБ)
 29. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж на земельну ділянку для передачі в оренду гр. Литвинчуку Володимиру Дмитровичу (0.02 МБ)
 30. Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (0.02 МБ)
 31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Жу (0.02 МБ)
 32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ко (0.02 МБ)
 33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ко (0.02 МБ)
 34. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ко (0.02 МБ)
 35. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ко (0.02 МБ)
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ко (0.02 МБ)
 37. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ми (0.02 МБ)
 38. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ні (0.02 МБ)
 39. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ос (0.02 МБ)
 40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ос (0.02 МБ)
 41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Па (0.02 МБ)
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Пе (0.02 МБ)
 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги в с. Мала Анастасівка (0.02 МБ)
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Радчуку Юрію Володимировичу (0.02 МБ)
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність для ведення садівництва гр. Матвійчук Тамарі Броніславівні (0.02 МБ)
 46. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Ра (0.02 МБ)
 47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Са (0.02 МБ)
 48. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Костюку Михайлу (0.02 МБ)
 49. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у спільну часткову власність для будівництва та обслугову- вання житлового будинку, господарських будів (0.02 МБ)
 50. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Шв (0.02 МБ)
 51. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, яка передається у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Яв (0.02 МБ)
 52. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власно селищної ради для передачі у власність, користування громадянам (0.02 МБ)
 53. Про затвердження Програми «Благоустрій Городницької селищної ради на 2019рік». (0.03 МБ)
 54. Додаток до рішення Городницької селищної ради від 20.12.2018 № -16/2018 ПРОГРАМА благоустрою Городницької селищної ради на 2019 рік (далі-Програма) (0.11 МБ)
 55. Про прийняття в комунальну власність Городницької селищної ради ( об’єднаної територіальної громади) об’єктів та майна закладів охорони здоров’я ( АЗПСМ,ФП,ФАП), яке знаходиться на території Городницької селищної ради із спільної комунально (0.12 МБ)
 56. Про перейменування закладу культури ( дискотеки) Городницької селищної ради. (0.03 МБ)
 57. Файл 57 (0.03 МБ)
 58. Додаток до рішення № -16/2018 16 сесії селищної ради 7 скликання Від 20.12.2018 П Р О Г Р А М А «Забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Городницької селищної ради на 2019 рік» (0.11 МБ)
 59. по ліквідації клубу в селі Липине Городницької селищної ради (0.02 МБ)
 60. ПЛАН роботи Городницької селищної ради на І півріччя 2019 року (0.05 МБ)
 61. ПРОГРАМА стимулювання населення, ОСББ Городницької селищної ради ( об’єднаної територіальної громади) щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2019-2022 роки (0.28 МБ)
 62. Програма ветеринарно-санітарних заходів по профілактиці та оздоровленню території Городницької селищної ради (об’єднаної територіальної громади ) Новоград - Волинського району від африканської чуми свиней на 2019-2024рік (0.15 МБ)
 63. Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов\'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення Городницькій селищній раді на 2018 рік (далі - Програма) (0.07 МБ)
 64. Про закриття клубу в селі Липине Городницької селищної ради. (0.03 МБ)
 65. ПРОГРАМА оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2021 роки (0.09 МБ)
 66. Про роботу виконавчого комітету Городницької селищної ради за 2017 рік. (0.03 МБ)
 67. Про харчування дітей в ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ступенів Городницької селищної ради Новоград-Волинського району Житомирської області та у загальноосвітніх школах Городницької селищної ради. (0.03 МБ)
 68. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 11 місяців 2018 року. (0.02 МБ)
 69. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 р (0.02 МБ)
 70. Додаток №1 до рішення (0.07 МБ)
 71. Додатки до рішення селищної ради (0.12 МБ)
 72. Про селищний бюджет Городницької селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (0.08 МБ)
 73. Додаток1.1.до рішення Городницької селищної ради \"Про селищний бюджет Городницької селищної ОТГ на 2019 рік\" (0.04 МБ)
 74. Додаток 1 до рішення\"Про селищний бюджет Городницької селищної ОТГ на 2019 рік\" (0.07 МБ)
 75. Додатки до рішення \"Про селищний бюджет Городницької селищної ОТГ на 2019 рік\" (0.1 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь