29 Жовтня, 2019 р., 11:02
Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування в смт. Городниця
21 Травня, 2019 р., 09:16
Молодь Городницької громади,18 травня на День Європи в Житомирському ЦРМС,мала змогу поспілкуватися з молоддю інших областей та з молоддю,яка навчається в європейських університетах.Поїздка видалася цікавою і тим,що молоді люди більше дізналися про країни Євросоюзу.Також віддвідали музей космонавтики ім.С.П.Корольова і поспілкувалися по скайп-зв'язку з представниками Литви на тему "Успіхи реформ у Литві".На останок радник з комунікації Дмитро Клименко провів пізнавальну і цікаву екскурсію вулицями міста.
19 Квітня, 2019 р., 08:54
17.04.19 року відбулися заплановані збори Молодіжної ради.Члени консультативно-дорадчого органу визначили ТОП 5 ідей затребуваних в Городницькій об'єднаній територіальній громаді і затвердили план зборів на рік.
15 Квітня, 2019 р., 10:50
Активісти Будинку культури,активісти Молодіжної ради разом з Городницьким ВП ЖКГ та просто небайдужі жителі селища Городниця,13.04.19 долучилися до всесвітнього челенджу #transhtag і поприбирали найзасміченіші території прибережних зон р.Случ.
25 Лютого, 2019 р., 09:17
А до Городниці знову завітав Дмитро Клименко-радник з комунікацій Житомирського ВП ЦРМС та не сам,а з радником регіонального розвитку Житомирського ВП ЦРМС -Георгієм Федоруком.Ціль приїзду - навчити жителів громади розробляти проекти та впроваджувати в дію. Дякуємо за змістовний та цікавий тренінг!
08 Лютого, 2019 р., 23:08
Сьогодні,08.02.2019 відбулося оновлення складу Молодіжної ради при Городницькій селищній раді.
30 Вересня, 2018 р., 14:00
Фотовиставка «Листівка з села 2018» До 5 листопада «Екодія» оголошує фотоконкурс робіт, які присвячені життю в сільській місцевості, його перевагам та  проблемам. Дедлайн – 5 листопада 2018 р.
03 Серпня, 2018 р., 09:00
Нещодавно,представники Молодіжної ради відвідали Молодіжний центр Волині у м.Луцьк.Поспілкувалися з громадським діячем,головою ради правління ГО"Молодіжна Платформа",директором Молодіжного центру і просто приємною і розумною людиною -Захаром Ткачуком.Почули багато корисних ідей,практичних порад та секретів.Дуже хотілося б у себе в громаді втілити почуте в життя.Ми познайомилися з цікавими людьми,подивилися як облаштований Молодіжний центр.Насправді,просто і доступно,разом з тим дуже круто.Сама атмосфера надихає,а простір розширює світогляд,приносить задоволення і надихає.