Програма стимулів та розвитку надання первинної медико-санітарної допомоги населенню Городницької ОТГ

Відповідно до рішення № 13-13/2018 13 сесії 7 скликання Городницької селищної ради від 30 серпня 2018 року Городницька міська лікарня реорганізована шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради.12 листопада 2018 року Городницька міська лікарня припинила діяльність і було зареєстровано нову юридичну особу -  Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради ( код ЄДРПОУ не змінився). Згідно до розділу 1 п. 1.2 Статуту Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради та п. 5 рішення № 13-13/2018 сесії Городницької селищної ради встановлено, що Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради є правонаступником всіх прав, обовязків та усього майна Городницької міської лікарні.

В звязку з реорганізацією було закрито цілодобовий стаціонар та харчоблок, але залишено денний стаціонар, який працює 7 днів на тиждень з 800 до 18 00та лабораторію і вузьких спеціалістів – невролога, гінеколога, отоларинголога та травматолога для надання консультативно-діагностичної допомоги населенню.