Інформація про сектор

Катерина Юріївна Вознюк -  юристконсульт

Наталія Михайлівна Терещенко -  спеціаліст з державної реєстрації

ЗАВДАННЯ ТА ПОВНОВАЖЕННЯ СЕКТОРУ

1. Основними завданнями сектору є:
  • Завдання спеціаліста з організаційно-кадрової роботи – здійснює організаційне, інформаційне, аналітичне та кадрове забезпечення діяльності Городницької селищної ради, сприяє взаємодії і зв’язкам з органами місцевого самоврядування.
  • Завдання юрисконсульта – організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконання вимог актів законодавства, інших нормативно-правових актів Городницькою селищною радою та її виконавчими органами, а також посадовими особами під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків, роз’яснення чинного законодавства України, захист прав та законних інтересів голови, селищної ради, та її виконавчих органів у судах та інших органах, своєчасне застосування правових норм при здійсненні своїх повноважень виконавчими органами ради та їх посадовими особами.
    1. Сектор відповідно до покладених на нього завдань:
      1. Підготовка матеріалів про прийняття та призначення на посади і звільнення з посад працівників, керівників структурних підрозділів Городницької селищної ради та підпорядкованих установ.
      2. Ведення звітно-облікову документацію на працівників.
      3. Забезпечення ведення та зберігання особових карток працівників.
      4. Здійснення роботи пов’язану із заповненням, обліку та зберігання трудових книжок працівників, обчислення стажу роботу.
      5. Підготовка проектів розпоряджень та ведення журналу реєстрації.
      6. Формування табелю робочого часу, проставляння стажу, відсотків та календарних днів у листку непрацездатності.
      7. Здійснення заходів у межах своєї компетенції для забезпечення трудової дисципліни, оформлення документів, пов’язаних з проведенням службового розслідування та застосування заходів дисциплінарного впливу.
      8. Оформлення документів про прийняття Присяги та присвоєння рангів державним службовцям апарату Городницької селищної ради, внесення про це записів до трудових книжок.
      9. Оформлення та видача довідок з місця роботи.
      10. Проведення розгляду звернень, надання розяснень та формування справ «Мати-Героїня».
      11. Проведення разом з іншими структурними підрозділами ради роботу по перегляду відомчих нормативних документів з метою проведення їх у відповідність із законодавством, готує пропозиції щодо внесення до них змін і доповнень чи визнання їх такими, що втратили чинність.
      12. Бере участь у застосуванні заходів правового впливу у разі невиконання чи неналежного виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту майнових прав.
      13. Спільно з відповідними структурними підрозділами ради сприяє своєчасному вжиттю заходів за рішенням, постановами, ухвалами, окремими ухвалами суду, арбітражного суду, відповідними документами правоохоронних і контролюючих органів.
      14. Аналіз матеріалів, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів, результати претензійної і позовної роботи, дані статистичної звітності, що характеризують стан законності в діяльності ради в громаді; розроблення пропозицій щодо усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності виконавчих органів ради, внесення їх на розгляд керівництва.
      15. Бере участь у розгляді матеріалів за наслідками перевірок, ревізій, інвентаризацій, дає правові висновки за фактами виявлених правопорушень.
      16. Видає довідки і консультує працівників апарату про сучасне чинне законодавство.
      17. Організовує проведення спеціальної перевірки та перевірки відповідно до ЗУ «Про очищення влади» – відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави.
      18. Бере участь у роботі з укладення господарських договорів, підготовки висновків про їх юридичну обґрунтованість, у розробленні умов колективних договорів, а також розгляді питань про дебіторську і кредиторську заборгованість.
    2. Сектор має право:
      1. Перевіряти додержання законності в структурних підрозділах селищної ради.
      2. Одержувати у встановленому порядку від посадових осіб документи, довідки, розрахунки, інші матеріали, необхідні для виконання покладених на сектор завдань.
      3. Інформувати селищного голову у разі покладення на сектор виконання роботи, що не належить до функцій сектору чи виходить за її межі, а також у випадках, коли відповідні підрозділи або посадові особи не надають документи, інші матеріали, необхідні для вирішення порушених питань.
      4. Залучати за згодою керівників структурних підрозділів Городницької селищної ради відповідних спеціалістів для підготовки проектів нормативних актів та інших організаційних документів, а також для розробки і здійснення заходів, які проводяться сектором відповідно до покладених на нього обов’язків.
      5. Брати участь у засіданнях дорадчих і колегіальних органів, нарадах, які проводяться у виконавчому комітеті у разі розгляду на них питань щодо кадрових питань та  практики застосування законодавства.
      6. Пропозиції сектору щодо кадрових питань та питань щодо приведення у відповідність із законодавством проектів рішень, розпоряджень, інших актів, що суперечать закону, є обов’язковими для розгляду селищним головою.
      7. Вносити селищному голові пропозиції з питань удосконалення кадрової та правової роботи, підвищення ефективності державної служби.
      8. Покладення на спеціалістів обов'язків, не передбачених цим Положенням, і таких, що не стосуються питань кадрової роботи, державної служби та правової роботи, не допускається.