Статистичний облік громадян, які проживають на території Городницької селищної ради за 2020 рік.

Станом на 01.01.2021р кількість населення  по Городницькій селищній раді (ТГ) становить -  7579 громадян, з них по смт. Городниця – 4851 громадян, по Кленівському округу  - 819 громадян, по Лучицькому округу – 742 громадян, по Червоновільському округу – 317 громадян, по Броницькогутянському округу - 850 громадян.

Протягом 2020 р. на території Городницької селищної ради  народилося  44 дитини, померло 147 громадян.

Зареєструвалися 117 громадян, знялися з реєстраційного обліку 109 громадян.

В смт. Городниця народилось 26 дітей, померло 80 громадян, знялися з реєстраційного обліку 74 громадянина, стали на облік – 89 громадян.

По Кленівському  старостинському округу народилось 4 дитини, помер 21 громадянин, знялися з реєстраційного обліку 18 громадян, стали на облік – 6 громадян.

По Червоновільському старостинському округу народилось 4 дитини, померло 11 громадян, знялися з реєстраційного обліку 3 громадяни, стали на облік – 1 громадянин.

По Лучицькому старостинському округу  народилось 3 дитини, померло 20 громадян, знялися з реєстраційного обліку 8 громадян, стали на облік – 14 громадян.

По Броницькогутянському старостинському округу народилось 7 дітей, померло 15 громадян, знялися з реєстраційного обліку 6 громадян, стали на облік – 7 громадян.

На території Городницької  селищної ради  проживає  5 іноземців,   6 громадян мають тимчасове посвідчення на проживання.

Виконком селищної ради.