РОБОТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ за 2018 рік

Виконавчим комітетом Городницької селищної ради за звітний період проведено 12 засідань виконкому, на яких розглянуто  та прийнято рішення по 72 питаннях, серед яких 26 рішення по делегованих повноваженнях, прийнято 7  рішень по розпорядженнях голови райдержадміністрації , облдержадміністрації, поданнях, приписах та листах вищестоячих організацій. Видано понад 3  тисяч довідок громадянам територіальної громади , здійснено 400 нотаріальних    дій, проведено 186 актів     реєстрації цивільного стану.

3 рази  питання про стан  роботи по розгляду звернень громадян в Городницькій селищній раді розглядалось на засіданні виконкому та прийнято відповідні рішення - № 2  від 23.01.18 , № 22 від 17.04.18, № 58 від 19.10.2018  .

Всього за  2018 рік розглянуто 442 письмових заяв та звернень громадян. По 17  зверненнях прийнято рішення виконкому, по 206– рішення сесії, по 192 заявам – розпорядження селищного голови , 10 заяв розглянуто з виходом на місце.

8 громадянам територіальної громади  була надана допомога на поховання рідних на суму 8000 гривень  ,  277 громадянам надана допомога на суму 325тис 900 грн для вирішення соціально- побутових проблем та лікування, 82 учасникам АТО та учасникам бойових дій  на суму 41 тисяча грн.

Виконком селищної ради  була надана матеріальна допомога до Дня перемоги  інвалідам війни та учасникам бойових дій  ( 3 громадянам на суму 6500  гривень.

Складено близько 50  актів обстеження матеріально-побутових умов громадян та 20 актів щодо обстеження умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих умовах.

Дані про звернення громадян, що надійшли до Городницької селищної ради у 2018році додаються.

Робота селищної ради ( проведення  сесій) за 2018 рік

Сесії  селищної ради проводяться згідно затвердженого плану роботи  Городницької  селищна рада за 2018 рік, а в разі потреби засідання проводяться позачергово.

Всі питання, передбачені в плані роботи селищної ради, були розглянуті в повному обсязі . В полі зору перебували такі питання,  як  програма соціально-економічного розвитку селища, прийняття та  виконання селищного бюджету, внесення змін до селищного бюджету,  про благоустрій  та санітарний стан селища, про підготовку підприємств, організацій, установ селища до роботи в осінньо-зимовий період, затвердження Програм, інші. З початку скликання  проведено 17 засідань сесії селищної ради, в 2018 році – 7 засідань.  Всього  за 2018 рік розглянуто та прийнято 339 рішень,   з них по заявах громадян –  209  , переважно по земельним питанням, в 2017 році  прийнято 305 рішень .

Всі питання, які планувались для вивчення та розгляду постійними комісіями, були розглянуті вчасно та в повному обсязі