Вітаємо з Днем бухгалтера!

Дата свята вибрана не випадково — цього дня в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Фахівці найважливіші, ви фундамент усього!
Привітання ці приймайте і святкуйте як ніхто.
Побажаємо щоб ви менше працювали
І квиток до океану у кишені мали.

Звітності фінансові самі хай рахуються,
А в кінці кварталу ще й аналізуються.
Розрахунки і нестачі хай вас не знаходять,
Кабінет ваш особистий хай завжди обходять.

Рапорти у податкову із закритими очима
Щоб могли ви написати за одну чи дві хвилини.
Хай бухгалтер кожний в світі у кар’єрі підростає
І сім’ю міцну, здорову і щасливу в себе має!

ЗАПРОШЕННЯ

До участі в проведенні конкурсу на право оренди майна комунальної власності  Городницької  селищної  ради

1. Орендодавець-балансоутримувач : Городницька селищна  рада , 11714 вул. Заводська, 8 смт. Городниця , Новоград-Волинський район , Житомирська область ( інд.код за ЄДРПОУ 04348786 ).
  2. Об'єкт майна комунальної власності на який оголошується конкурс на право оренди : - частина нежитлової будівлі магазину.
  3. Умови оренди майна комунальної власності :- роздрібна торгівля харчовими продуктами.
  4. Розмір орендної плати :- річний розмір орендної плати за частину    нежитлової будівлі  – складає – 2009,17 грн.    ( Дві тисячі дев'ять грн. 17  коп. ).
  5. Місце і термін проведення конкурсу оренди :- Городницька селищна  рада , вул. Заводська, 8 , смт. Городниця , Новоград-Волинського району Житомирської області , конкурс розпочинається – 05 липня 2018 року і закінчується 24 липня  2018 року.
  6. Кінцевий термін і місце прийняття пропозицій учасників конкурсу  :- Городницька селищна рада , 11714 вул. Заводська, 8  , смт. Городниця , Новоград-Волинський район , Житомирська область , кабінет селищного голови 16 година 24 липня 2018 року .
  7. Додаткова інформація :

Для участі в конкурсі учасники конкурсу подають на розгляд конкурсної комісії наступні матеріали :

• заяву про участь в конкурсі , із зазначенням контактної інформації ;
  • документи , що посвідчують повноваження представника юридичної особи ;
  • належним чином завірені копії установчих документів та свідоцтво про державну реєстрацію ;
  • копію довідки про взяття на облік платника податку ;
  • копію довідки про включення юридичної особи до ЄДРПОУ ;
  • копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість.

7.2. Якщо учасник конкурсу є суб’єктом підприємницької діяльності – фізичною

особою , подаються наступні документи :                                                                                                          -                                                     - заяву  про участь в конкурсі , із зазначенням контактної інформації ;

• копію документа , що посвідчує особу учасника конкурсу , або належним     чином оформлену довіреність , видану представнику фізичної особи;
  • копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;
  • копію свідоцтва платника податків.
  1. Крім того , до перелічених вище документів , до конкурсної комісії додаються :
  • зобов’язання ( пропозиції ) щодо виконання умов конкурсу , крім розміру орендної плати , пропозиція щодо якого вноситься учасника конкурсу в день проведення конкурсу , та забезпечення виконання зобов’язань щодо сплати орендної плати , які включаються до проекту договору оренди;
  • додаткові пропозиції до договору оренди ( обсяг ресурсів , які будуть залучені , продукція , послуги , ринки збуту , джерела сировини , матеріалів , тощо ).

Послуги державного реєстратора

Городницька селищна рада інформує про здійснення повноважень у  сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань за адресою: вул. Заводська, 8 смт. Городниця у приміщені селищної ради

Зокрема, державний реєстратор здійснює:

-        державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а саме:

-        державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Графік роботи:

Прийом-видача документів четвер з 9.00 год до 16.00 год.

Телефон для довідок: 0638901706