Персональний склад виконавчого комітету

2.Дата

народження__16.06.1970 року_

3.Місце

народженння с. Дідовичі,Новоград-Волинського району,Житомирської області, Україна

(село, район, місто, область, держава)

4.Громадянство_громадянин  України

5.Відомості про освіту (науковий ступінь, вчене звання)  Малинський лісотехнічний технікум,  спеціальність - технологія лісозаготівель, кваліфікація технік-технолог,

( зазначається повне найменування навчального закладу, спеціальність та кваліфікація, роки навчання)

навчання 1987 - 1992 роки, Житомирський технікум землевпорядкування, спеціальність - землевпорядкування, кваліфікація технік-землевпорядник, навчання 1995 – 1998 роки

6.Трудова діяльність (навчання):   з  1977 по 1985 роки учень Дідовицької восьмирічної

школи,  з   1985 – 1987  роки  учень  Пищівської  середньої  школи,  1987 - 1992 роки навчання  в Малинському лісотехнічний технікум ,строкова служба в рядах Північного

флоту 1988 -1990 роки,_з квітня 1992 року працював в ДП «Городницьке лісове господарство» на посадах: майстер лісозаготівель, маркувальник, касир, з липня 1994 року переведений_ в  Городницьку селищну _ раду на посаду спеціаліста - землевпорядника, 1995 – 1998 роки  навчання в Житомирському технікумі землевпорядкування, з квітня 1999   року переведений_ діловодом при секретарі  Городницької селищної ради, з вересня  2001 року працював охоронником банку «АВАЛЬ», з  липня 2003 року по червень 2004 року працював  спеціалістом - землевпорядником Городницької селищної ради,  з травня  2006 року по грудень (включно) 2017 року  працював  в Лучицькій сільській раді на посаді спеціаліста - землевпорядника, з січня 2017 року в зв’язку з реорганізацією переведений в Городницьку селищну раду на посаду спеціаліста - землевпорядника де працюю  по  27.11.2020 року,  27.11.2020 року затверджений 01 сесією 8 скликання Городницької селищної ради на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

7.Посада, місце роботи______ Заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, _Городницька _селищна _рада  Новоград-Волинського району Житомирської області_

8.Склад сім`ї  Семенюк Галина Володимирівна, дружина, 16.11.1971 року народження , Семенюк Марина Володимирівна, дочка, 18.14.1993 року народження_

9.Адреса проживання   смт. Городниця  вул. Зарічна , Новоград-Волинського району Житомирської області

10.Відомості про наявність чи відсутність судимості__відсутння

11.Контактний номер телефону  09729886615

Керуючий справами (секретар)

Подран Марина Василівна

А В Т О Б І О Г Р А Ф І Я

Я, Подран Марина Василівна, народилася 16 вересня 1988 року в смт. Городниця Новоград – Волинського району Житомирської області.

Громадянка України.

Не є військово зобов’язана. Позапартійна.

Мати Зинюк Людмила Олександрівна, 1966 року народження, не працює.

Батько Зинюк Василь Степанович, 1966 року народження, не працює.

Сестра Дроздюк Оксана Василівна, 1986 року народження.

Брат Зинюк Олександр Васильвич, 1990 року народження.

Син Подран Георгій Артемович, 2018 року народження.

З 2011 року перебуваю в шлюбі, чоловік Подран Артем Миколайович, 1987 року народження, фізична-особа підприємець.

До адміністративної та кримінальної відповідальності ні я, ні члени моєї сім’ї та близькі особи не притягалися.

У 2006 році закінчила Городницьку школу. У тому ж році поступила до Рівненського державного гуманітарного університету, який закінчила в 2011 році, отримавши диплом спеціаліста за спеціальністю «Біологія», кваліфікація біолога, вчителя біології.

З 2012 року  по 2013 рік працювала фахівцем із соціальної роботи в Новоград – Волинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

З 2013 року по 2015 рік працювала вихователем в дошкільному навчальному закладі №1 смт. Городниця.

З 2015 року по 2017 рік була фізичною-осою підприємцем.

З 2017 року по 2018 рік працювала робітником лісогосподарських робіт в Городницькому лісництві.

Проживаю в смт. Городниця Новоград – Волинського району Житомирської області вул. Грушевського.

Контактний номер телефону 0976481768