Голова громади

Іван Анатолійович Онищук

Обов'язки

Селищний голова забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.

Селищний голова організує роботу виконавчого комітету, веде його засідання, підписує рішення виконавчого комітету, вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету; здійснює керівництво виконавчого комітету, забезпечує виконання рішень виконавчого комітету.

Селищний голова представляє виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, є розпорядником бюджетних, позабюджетних цільових коштів, укладає від імені виконавчого комітету договори відповідно законодавства, веде особистий прийом громадян.

Городницька  територіальна громада сьогодні намагається йти в ногу з часом, реалізуючи хороші справи, розвиваючи інфраструктуру, покращуючи благоустрій. Мешканці громади мають бажання по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни. Ми пишаємося історією своїх сіл та селища, традиціями, дбаємо про них, знаємо, що у нас світле майбутнє і саме тому прагнемо до співпраці з усіма, кого зацікавила наша громада. Будемо створювати нові підприємства, підтримувати і «виводити» на кращий рівень освітню і медичну галузі, працювати над підвищенням якості надання послуг нашим комунальним підприємством. Селищна рада запрошує до співпраці підприємства, організації та громадян для розвитку інфраструктури, відновлення економічного та культурного потенціалу селища та сіл.

Селищний голова                                            Іван Анатолійович Онищук