Голова громади

Городницька об’єднана територіальна громада сьогодні намагається йти в ногу з часом, реалізуючи хороші справи, розвиваючи інфраструктуру, покращуючи благоустрій. Мешканці громади мають бажання по-новому жити і працювати, щоб стати потужною частиною європейської країни. Ми пишаємося історією своїх сіл та селища, традиціями, дбаємо про них, знаємо, що у нас світле майбутнє і саме тому прагнемо до співпраці з усіма, кого зацікавила наша громада. Будемо створювати нові підприємства, підтримувати і «виводити» на кращий рівень освітню і медичну галузі, працювати над підвищенням якості надання послуг нашим комунальним підприємством. Селищна рада запрошує до співпраці підприємства, організації та громадян для розвитку інфраструктури, відновлення економічного та культурного потенціалу селища та сіл.

Голова громади                                                                                               Іван Анатолійович Онищук