Офіційний сайт Городницької селищної ради

27 Січня, 2021 р., 15:15
25 січня школярам с.Броницька Гута було вручено автобус. Селищний голова Іван Онищук разом з начальником відділу освіти Марією Потайчук та старостою села Валерієм Примаком привітали учнів і вчителів  з такою приємною подією, побажали гарного навчання, цінувати шкільні роки, вести здоровий спосіб життя та усіляких гараздів. Директор школи у свою чергу подякувала за такий довгоочікуваний і потрібний подарунок також звернулася з привітальним словом з нагоди  такої події і провела для присутніх гостей екскурсію класами чудової школи.

18 Січня, 2021 р., 11:31
Протягом 2020 р. на території Городницької селищної ради  народилося  44 дитини, померло 147 громадян.
17 Грудня, 2020 р., 16:57
17.12.2020 року відбулося звітування старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції Новоград-Волинської ВП ГУНП в Житомирській обл.капітана поліції Гайдайчука М.М.,який обслуговує Городницьку громаду, крім останнього на звіті були присутні: начальник сектору превенції капітан поліції Кур'ята О. Л. заступник начальника сектору превенції капітан поліції Мосницький М.М та старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції майор поліції Швайківський Р.А.
17 Грудня, 2020 р., 16:48
Вчора,16.12.2020р. об 11:00 год.відбулося засідання комісії з Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку та о 14:00 год - засідання комісії з гуманітарних питань ( освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист) та засідання комісії з питань земельних відносин, благоустрою, санітарного стану, будівництва та екології.
09 Грудня, 2020 р., 15:30
Сьогодні,09.12.2020 року відбулося засідання новообраного виконавчого комітету Городницької селищної ради з таким порядком денним:
03 Грудня, 2020 р., 15:26
Сьогодні,3 грудня з нагоди міжнародного Дня людей з інвалідністю в КЗ « «ГОРОДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ» Городницької селищної ради, працівники закладу роздали подаруночки 42 дітям з інвалідністю та 6 особам з інвалідністю, які досягли 18-річного віку і пройшли реабілітацію в центрі. Пакуночки склали індивідуально до вікових груп, потреб, віку і захоплень дітей, а це - і канцелярські речі, і настільні ігри, і ігри -сортери, і засоби гігієни та ін. Кожна дитина або її батьки, отримали подаруночок з дотриманням усіх норм безпеки і соціальної дистанції.
03 Грудня, 2020 р., 09:10
В середу,02 грудня в с.Броницька Гута вели прийом громадян бригада медиків.
14 Листопада, 2020 р., 09:31
Вийшла з друку книга "Любтов". Матеріал для неї збирали понад півтора десятка років. Про що книга - дивіться в анотації та змісті. Книга великого формату, виглядить як подарункове видання. Містить багато фотографій, малюнків, схем. Читати її буде цікаво не лише тим, хто має любтовські корені. Придбати книгу можна в авторів (0975301105) або замовити в бібліотеці. Велика подяка видавцю Олександру Гембарському за співпрацю.
29 Вересня, 2020 р., 10:50
Археологи випадково віднайшли давно загублене городище часів Київської Русі у Городниці Новоград – Волинського району. Тут виявили оборонні вали та давньоруські матеріали, які у минулих століттях використовували у побуті та обороні. Саме у Городниці менше місяця тому знайшли так званий «Городницький скарб» — 38 срібних монет часів князів Володимира та Святополка.
29 Вересня, 2020 р., 10:46
Прикладом гарної командної роботи сьогодні стало проведення працівниками Городницького Будинку культури благоустрою території біля БК .Прилегла територія тепер має приємний естетичний вигляд, завдяки старанням працівників та новій тротуарній плитці,нещодавно вимощеній за кошти, виділені селищною радою.