20 Лютого, 2024 р., 10:06
20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні - людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього України.
02 Серпня, 2023 р., 10:07
Сьогодні було проведено Установчі збори засновників громадської організації «Городницької місцевої організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з таким порядком денним:
20 Лютого, 2023 р., 10:58
Сьогодні працівники Городницької селищної ради,хвилиною мовчання,вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні,які ціною власного життя відстоювали майбутнє нашої держави та поклали квіти до пам'ятника Борцям за волю та Незалежність України. Згадали тих,хто загинув на Майдані та тих,хто сьогодні захищає Україну від російського окупанта.
14 Лютого, 2023 р., 11:08
Городницька громада отримала гуманітарну допомогу від Фонду Mіжнародної Солідарності,який співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
27 Січня, 2021 р., 15:15
25 січня школярам с.Броницька Гута було вручено автобус. Селищний голова Іван Онищук разом з начальником відділу освіти Марією Потайчук та старостою села Валерієм Примаком привітали учнів і вчителів  з такою приємною подією, побажали гарного навчання, цінувати шкільні роки, вести здоровий спосіб життя та усіляких гараздів. Директор школи у свою чергу подякувала за такий довгоочікуваний і потрібний подарунок також звернулася з привітальним словом з нагоди  такої події і провела для присутніх гостей екскурсію класами чудової школи.
18 Січня, 2021 р., 11:31
Протягом 2020 р. на території Городницької селищної ради  народилося  44 дитини, померло 147 громадян.
17 Грудня, 2020 р., 16:57
17.12.2020 року відбулося звітування старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції Новоград-Волинської ВП ГУНП в Житомирській обл.капітана поліції Гайдайчука М.М.,який обслуговує Городницьку громаду, крім останнього на звіті були присутні: начальник сектору превенції капітан поліції Кур'ята О. Л. заступник начальника сектору превенції капітан поліції Мосницький М.М та старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції майор поліції Швайківський Р.А.
17 Грудня, 2020 р., 16:48
Вчора,16.12.2020р. об 11:00 год.відбулося засідання комісії з Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку та о 14:00 год - засідання комісії з гуманітарних питань ( освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист) та засідання комісії з питань земельних відносин, благоустрою, санітарного стану, будівництва та екології.
09 Грудня, 2020 р., 15:30
Сьогодні,09.12.2020 року відбулося засідання новообраного виконавчого комітету Городницької селищної ради з таким порядком денним: