Дітям Броницькогутянської школи подарували автобус.

Дата: 27.01.2021 15:15

25 січня школярам с.Броницька Гута було вручено автобус. Селищний голова Іван Онищук разом з начальником відділу освіти Марією Потайчук та старостою села Валерієм Примаком привітали учнів і вчителів  з такою приємною подією, побажали гарного навчання, цінувати шкільні роки, вести здоровий спосіб життя та усіляких гараздів. Директор школи у свою чергу подякувала за такий довгоочікуваний і потрібний подарунок також звернулася з привітальним словом з нагоди  такої події і провела для присутніх гостей екскурсію класами чудової школи.

Автобус курсуватиме за таким маршрутом Броницька Гута-Брониця-Прихід.

Шкільний автобус був закуплений за кошти Житомирського обласного бюджету (залишки освітньої субвенції)  та співфінансування з бюджету Городницької селищної ради. (Загальна вартість автобуса 1898,4 тис.грн., співфінансування Городницької селищної ради 565,4 тис.грн.).

На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево и на улице

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, люди танцуют, обувь, телефон и в помещенииНа изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: в помещенииНа изображении может находиться: в помещенииНа изображении может находиться: люди сидят, стол и в помещенииНа изображении может находиться: люди сидят, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: в помещенииНет описания фото.На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: в помещенииНа изображении может находиться: 2 человекаНа изображении может находиться: небо, дерево, дом, растение и на улицеНет описания фото.