Бюджет медицини 2018 року КНП"Амбулаторії загальної практики і медицини"

Бюджет медицини в 2018 році Городницької ОТГ склав 2797948 грн. В 2018 році амбулаторний прийом пацієнтів закладами охорони здоровя становив 37812 пацієнтів, було проведено медичні огляди декретованих груп населення, спільно з спеціалістами Новоград-Волинського міськрай ТМО проведено огляд дитячого населення; лабораторно було обстежено 4690 осіб, що складає 57703 аналізи; на денному стаціонарі проліковано  1140 пацієнтів.Відповідно до рішення № 13-13/2018 13 сесії 7 скликання Городницької селищної ради від 30 серпня 2018 року Городницька міська лікарня була реорганізована шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради.12 листопада 2018 року Городницька міська лікарня припинила діяльність і було зареєстровано нову юридичну особу -  Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради ( код ЄДРПОУ 36936441).Комунальне некомерційне підприємство «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради, до складу якого входить 6 фельдшерських пунктів, обслуговує 7642 жителі Городницької ОТГ, які проживають в 11 населених пунктах. Медичну допомогу жителям ОТГ надають 25 працівників закладу, серед яких 2 лікарі загальної практики,  терапевт, педіатр, ЛОР, невропатолог, акушер-гінеколог, травматолог. На даний час новостворений заклад отримав ліцензію на право  провадження господарської діяльності з медичної практики - 13.12.2018 року, укладено договір з НСЗУ - 15.01.2019 року, зареєстрований в МІС та провадить роботу по подальшому підписанню декларацій з пацієнтами на медичне обслуговування. Забезпечується виконання заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників операції об'єднаних сил та надання доступної і якісної допомоги особам, що прибули з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.Продовжується робота зінформатизації закладів охорони здоров'я та переходу їх на електронний документообіг та впровадження технологій телемедицини.