Звіт про роботу виконавчого комітету Городницької селищної ради за 2019 рік

Про проведену роботу виконавчим комітетом Городницької селищної ради за 2019 рік.

За звітний період проведено 12 засідань виконкому, на яких розглянуто  та прийнято рішення по 116 питаннях, серед яких 32 рішення по делегованих повноваженнях, прийнято 10  рішень по розпорядженнях голови райдержадміністрації,облдержадміністрації, поданнях, приписах та листах вищестоячих організацій. Видано близько 5  тисяч довідок громадянам територіальної громади , здійснено 437 нотаріальних    дій, проведено 201 актів    реєстрації цивільного стану.

4 рази  питання про стан  роботи по розгляду звернень громадян в Городницькій селищній раді розглядалось на засіданні виконкому та прийнято відповідні рішення - № 2  від 15.01.19 , № 33 від 10.04.19, № 67 від 22.08.2019 , № 82 від 17.10.2019 ( копії додаються ).

Всього за  2019 рік розглянуто 739 письмових заяв та звернень громадян. По 43  зверненнях прийнято рішення виконкому, по 312 – рішення сесії, по 260 заявам – розпорядження селищного голови , 8 заяв розглянуто з виходом на місце.

21  громадянину територіальної громади  була надана допомога на поховання рідних на суму 21000 гривень  ,  342 громадянам надана допомога на суму 441тис 640 грн для вирішення соціально- побутових проблем та лікування, в тому числі  82 учасникам АТО та учасникам бойових дій  .

Виконком селищної ради  була надана матеріальна допомога до Дня перемоги  інвалідам війни та учасникам бойових дій  ( 11 громадянам на суму 5500  гривень.)

Складено близько 50  актів обстеження матеріально-побутових умов громадян та 20 актів щодо обстеження умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих умовах, оформлено документи на присвоєння звання «Мати-героїня» 3 громадянкам  громади.

Секретар ради   Т.С.Маруш