Привітання з всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва Городницької ОТГ

Шановні працівники соціальної сфери Городницької об’єднаної

територіальної громади !

Вітаю  Вас з професійним святом. Бажаємо Вам і Вашим родинам подальших успіхів у праці, вдалих починань, міцного здоров'я, добра, впевненості у майбутньому, здійснення мрій та задумів!
      Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби,адже ця праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!
      Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
      Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.
      Висловлюю  вдячність за Вашу роботу, не маємо сумніву, що її результатом вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього.
      Хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.

З повагою

голова  Городницької селищної   ради                                           І.А.Онищук