Сьогодні свій день народження 55 років, чудова жінка,начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Городницької селищної ради Кириєнко Валентина Володимирівна!

Дата: 04.10.2021 09:20

Шановна Валентино Володимирівно,прийміть щирі вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого працівника, мудрого начальника відділу. Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці!

Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!

З повагою та найкращими побажаннями селищний голова Іван Онищук