Інформація про відділ

Начальних відділу:Григорій Михайлович Барам

1.
  2. Основними завданнями Відділу є:
    1. Розробка проектів програми соціально-економічного розвитку громади та подання їх на затвердження ради громади.
    2. Організація виконання стратегічних та поточних програм соціально-економічного та культурного розвитку громади.
    3. Реалізація повноважень виконавчого органу ради громади у сфері соціально-економічного розвитку громади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативними актами.

1. Забезпечення на території  державної політики у сфері торгівлі та побутових послуг.
      2. Сприяння залученню інвестицій у економіку громади.
      3. Реалізація політики співробітництва громад;
      4. Забезпечення розвитку відносин громади з іншими громадами з інших регіонів України та з інших держав.
      5. Реалізація державної цінової політики
      6. Відділ відповідно до покладених на нього завдань:
        1. Розробляє прогнози комплексного економічного і соціального розвитку громади, сприяє створенню умов для ефективної роботи підприємств громади всіх форм власності.
        2. Визначає основні напрямки інвестиційної політики в громаді, розробляє заходи, спрямовані на залучення іноземних інвестицій та кредитних ресурсів для розвитку економічного потенціалу громади.
        3. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів та коштів місцевого бюджету.
        4. Забезпечує виконання державної, регіональної та програми громади з питань розвитку малого бізнесу, регуляторної політики.
        5. Забезпечує реалізацію державної тарифної політики.
        6. Аналізує та здійснює контроль за своєчасними розрахунками із виплати заробітної плати підприємствами громади всіх форм власності.
        7. Визначає пріоритетні напрямки вирішення екологічних проблем та невідкладних природоохоронних заходів.
        8. Готує проекти розпорядчих актів ради громади,її виконавчих органів і голови громади, в т. ч. нормативного характеру.
        9. Здійснює розгляд звернень громадян та прийом громадян з питань, що належать до компетенції Відділу.
        10. Забезпечує контроль за виконанням рішень ради громади, виконавчого комітету, розпоряджень голови громади з питань, що належать до компетенції Відділу.
        11. Здійснює інші повноваження, покладені на Відділ відповідно до чинного законодавства.
    1.  Здійснення процедур державних закупівель згідно із Законом України «Про публічні закупівлі».
    2.  Складання Річного плану державних закупівель та Додатку №1 до річного плану державних закупівель Городницької селищної ради, внесення змін до нього.
    3.  Організаційне та документальне супроводження роботи Тендерного комітету Городницької селищної ради.
    4.  Забезпечення організації та проведення в установленому порядку процедур закупівель на засадах добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, об’єктивної та неупередженої оцінки пропозицій конкурсних торгів.
    5.  Ведення необхідної звітності щодо здійснення процедур закупівель відповідно до вимог чинного законодавства та зберігання документів щодо здійснення державних закупівель.
    6.  Укладання договорів, участь у їх підготовці, що стосується сфери державних закупівель та взаємовідносин з державними підприємствами, погоджування (візування) проектів договорів за наявності погодження (візи) керівників відповідних структурних підрозділів, за ініціативою яких укладаються відповідні договори.
    7. Здійснення моніторингу фінансової діяльності Городницької селищної ради, зокрема виконання показників фінансових планів, що належать до сфери управління селищної ради.
    8. Бере участь у розробленні пропозицій щодо забезпечення сприятливих умов діяльності підприємств торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування, а також здійснює контроль за якістю торгівельного обслуговування громадян суб'єктами господарювання незалежно від форм власності.