02 Червня, 2021 р., 09:30
Сьогодні святкує свій День народження директор Броницькогутянської ЗОШ |-||| ст.Поліщук Наталія Анатоліївна.
16 Травня, 2021 р., 08:29
Сьогодні святкує свій День народження депутат Городницької селищної ради 8 скликання Красіцький Роман Анатолійович.
02 Травня, 2021 р., 13:47
Дорогі жителі та гості Городницької громади!
28 Квітня, 2021 р., 09:15
Сьогодні святкує святкує День народження депутат Городницької селищної ради Тітарева Тереза Валеріївна.
26 Квітня, 2021 р., 10:33
В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
13 Квітня, 2021 р., 14:12
Сьогодні вітаємо чудову жінку, старосту Лучицького округу Кузнець Олену Володимирівну.
17 Березня, 2021 р., 10:44
Сьогодні святкує свій День народження чудова жінка-діловод при секрекретарю Тетяна Іванівна Шокур.
25 Лютого, 2021 р., 14:49
Сьогодні увесь колектив Городницької селищної ради вітає юристконсульта Городницької селищної ради
15 Лютого, 2021 р., 11:00
Сьогодні вітаємо чарівну жінку, гарну, доброзичливу  людину директора КЗ «Городницький Центр для осіб з інвалідністю» Наталію Євгенівну Климчук.