День пам'яті Чорнобильської трагедії.

Дата: 26.04.2021 10:33

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

У 2021 році годинник життя відраховує 35 років Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

Тож, шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,

в Городницькій громаді їх лишилося 5:

Дмитряков Олександр Олексійович,

Мазур Анатолій Миколайович,

Рудницький Юрій Мар'янович,

Мороз Валентин Володимирович та Лакизюк Микола Володимирович,від імені усіх жителів Городницької громади прийміть нашу щиру вдячність за Ваш подвиг, за Вашу мужність і самовідданість, за ту велику роботу і турботу, яку ви сповна виконали для життя всього людства.

Дякуємо Вам, що, не шкодуючи свого здоров’я, Ви проявили героїзм, витримку та сталеві нерви під час ліквідації аварії на ЧАЕС. Світла пам’ять тим, хто віддав життя за порятунок нації та доземний уклін всім ліквідаторам страшної та безжалісної трагедії. Зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру, родинного затишку і злагоди. Хай завжди у вашій оселі панує радість, любов та благополуччя.

Нехай наші діти, онуки та правнуки ніколи не знатимуть подібного лиха. Слава живим і незабутня пам’ять тим, хто пішов у вічність!

З повагою,селищний голова Іван Онищук

Возможно, это изображение (текст)