Сьогодні святкує свій День народження депутат Городницької селищної ради 8 скликання Красіцький Роман Анатолійович.

Дата: 16.05.2021 08:29

Шановний Романе Анатолійовичу, щиро вітаємо Вас з Вашим чудовим святом та бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями,а його нові сторінки заповнювалися тільки приємними клопотами і плідними справами. Нехай Ваша депутатська діяльність відзначається успіхами, досягненнями та словами щирої вдячності Ваших виборців.

Хай Вас завжди супроводжують міцне здоров’я, наснага та постійне бажання примножувати добро, доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням,а в родині панує мир і злагода.

З повагою,селищний голова Іван Онищук та колектив Городницької селищної ради.