Офіційний сайт Городницької селищної ради

Житомирська область, Звягельський район

Вітання

09 Листопада, 2020 р., 09:25
Щиро вітаю Вас із професійним святом!
09 Листопада, 2020 р., 09:24
Сьогодні святкує свій День народження чудова, приємна людина, мудрий керівник , селищний голова Городницької селищної ради
01 Листопада, 2020 р., 09:05
Дорогі працівники соціальної сфери!
28 Жовтня, 2020 р., 11:23
Дорогі ветерани і діти війни, учасники АТО й інших збройних конфліктів, земляки!
28 Жовтня, 2020 р., 10:30
Щиросердно вітаємо сьогодні начальника відділу організаційної роботи Наталію Степанівну Марчук.
25 Жовтня, 2020 р., 10:22
Щиро вітаю усіх, хто причетний до цього свята.
25 Жовтня, 2020 р., 09:00
Сьогодні,25 жовтня святкує свій День народження начальник відділу земельних відносин Ірина Леонідівна Остапчук.
14 Жовтня, 2020 р., 08:00
Цього святкового дня вітаю всіх, хто у різні роки виконував священний обов'язок збройного захисника Батьківщини,брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов'язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти.
08 Жовтня, 2020 р., 09:36
Щиро вітаємо з Днем народження спеціаліста першої категорії організаційно - кадрової роботи Городницької селищної ради Остапчук Лесю Василівну! Бажаємо Вам, Лесе Василівно, міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком. Бажаємо, щоб з роками, впевненості в собі й міцних сил тільки додавалося, щоб за плечима залишалося багато добрих справ і благородних вчинків, щоб попереду завжди був чистий і світлий горизонт родинного щастя і затишку. Хай завжди у Вашому житті будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події.
08 Жовтня, 2020 р., 09:34
Вітаємо з професійним святом!Щиро зичимо здоров’я, добробуту, щастя, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності!