Дорогі ветерани і діти війни, учасники АТО й інших збройних конфліктів, земляки!

Дата: 28.10.2020 11:23

28 жовтня ми разом з усією державою відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників!

Це свято всього українського народу, який вистояв у запеклій боротьбі з нацистами.

Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, хто доклав неймовірних зусиль у боротьбі за волю України, шануємо їхній подвиг. Український народ вистояв і переміг під час Другої світової війни.Вшановуємо також і тих визволителів,хто на західному фронті відстоює право жити у вільній країні.

Бажаю всім нам добра, здоров’я, довголіття, бадьорості духу, любові оточуючих! Переконаний, що Україна ніколи не забуде подвиг своїх визволителів!

З повагою,селищний голова Іван Онищук