З Днем працівників житлово-комунального господазства і побутового обслуговування населення!

Дата: 20.03.2023 08:50

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! У цей весняний день щиро вітаю вас з вашим професійним святом!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу нашої громади. Вдень і вночі, іноді навіть без вихідних, у складних погодних умовах, завдяки відданості своїй професійній справі, вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення території нашої громади.

Ваша робота стосується кожного мешканця наших сіл, адже завдяки вам стає більш комфортно на наших вулицях. А ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до своєї роботи — запорука успішного розвитку нашої громади.

Ви зробили і робите багато хороших справ і тільки зрідка отримуєте у відповідь слова вдячності. Тож, користуючись нагодою, дякую всім, хто працює у сфері комунальних послуг та побутового обслуговування населення нашої громади, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо всіх мешканців громади.

Зичу успіхів та нових здобутків у вашій важливій справі. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, наснаги, достатку та благополуччя.

З повагою,селищний голова Іван Онищук