Дата: 02.08.2023 10:07

Сьогодні було проведено Установчі збори засновників громадської організації «Городницької місцевої організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з таким порядком денним:

1.Прийняття рішення про обрання Головуючого та Секретаря Установчих зборів засновників.

2.Прийняття рішення про утворення громадської організації із зазначеням мети її діяльності та місцезнаходження.

3.Прийняття рішення про визначення повного та скороченого найменування громадської організації, власної назви організації іноземною мов

ою або мовою національної меншини.

4.Прийняття рішення про затвердження Статуту громадської організації.

5.Прийняття рішення щодо обрання голови громадської організіції відповідно до затвердженого Статуту.

6.Прийняття рішення про визначення особи, яка має право представляти ГО для здійснення реєстраційних дій та підписувати Статут.

7.Прийняття рішення щодо обрання членів Виконавчого комітету ГО організації відповідно до Статуту.

Возможно, это изображение 5 человек и столВозможно, это изображение 5 человек, люди учатся и столВозможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 7 человек, люди учатся, стол и текст «not my»Возможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение 5 человек и столВозможно, это изображение 5 человекВозможно, это изображение 5 человек и люди учатсяВозможно, это изображение 4 человека, люди учатся, стол и текстВозможно, это изображение 4 человека, люди учатся и столВозможно, это изображение 7 человек и столВозможно, это изображение 10 человек

Возможно, это изображение пуговица и текст