Відбулося засідання комісій.

Дата: 17.12.2020 16:48

Вчора,16.12.2020р. об 11:00 год.відбулося засідання комісії з Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, комунальної власності та планування соціально-економічного розвитку та о 14:00 год - засідання комісії з гуманітарних питань ( освіта, фізичне виховання, культура, охорона здоров’я та соціальний захист) та засідання комісії з питань земельних відносин, благоустрою, санітарного стану, будівництва та екології.

Було розглянуто і схвалено бюджет та програму соціально- економічного розвитку на 2021 рік.Схвалено ряд програм,активно обговорювалися медичні питання порядку денного 2 сесії.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ДОДАЄТЬСЯ:

1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

Доповідач: І.А.Онищук, селищний голова

2. Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання потенційного чи реального конфлікту інтересів в діяльності Городницької селищної ради.

3. Про затвердження Положення про надання платних послуг КЗ «Городницька

публічна бібліотека» з бібліотеками-філіями Городницької селищної ради та

Порядку визначення вартості та надання платних послуг КЗ «Городницька

публічна бібліотека» з бібліотеками-філіями Городницької селищної ради

Доповідач: С.П.Кириєнко , керівник КЗ «Городницька публічна бібліотека»

4. Про створення Служби в справах дітей, затвердження Положення про Службу в справах дітей та вжиття заходів щодо її державної реєстрації.

Доповідач: Т.С.Маруш, секреар ради

5. Про реорганізацію фельдшерських пунктів.

Доповідач: Р.Н.Шалько, головнй лікар КНП «АЗПСМ» Городницької селищної ради

6. Про порядок передачі в оренду майна комунальної власності Городницької селищної ради.

Доповідач: В.В.Семенюк, заступник селищного голови

7. Про затвердження розпоряджень селищного голови.

Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

8. Про план роботи Городницької селищної ради на І півріччя 2021 року.

Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

9. Про бюджет Городницької селищної територіальної громади на 2021 рік. Доповідач: А.В.Ванькевич, начальник відділу фінансів Городницької селищної ради

10. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2020 року.

Доповідач: А.В.Ванькевич, начальник відділу фінансів Городницької селищної ради

11. Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Городницької селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: Г.М.Барам, начальник відділу економічного розвитку

12. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Городницької селищної ради на 2018-2022 роки.

Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

13. Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Городницької селищної ради на 2021-2023 роки.

Доповідач: І.А.Онищук, селищний голова

14. Про затвердження програми благоустрою Городницької селищної ради на 2021 рік.

15. Про затвердження Цільової програми «Соціальне таксі» Городницької селищної

ради на 2021 рік.

Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

16. Про затвердження Програми відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій населення Городницької селищної ради на приміських автобусних маршрутах загального користування на 2021 рік.

Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

17. Прозатвердження Програми реалізації сімейної, гендерної політики Городницької

селищної ради на 2021рік.

Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

18. Про затвердження Програми підтримки та розвитку КНП «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання” на 2021 рік.

Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

19. Про затвердження Програми фінансової підтримки КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради на 2021-2023 роки.

Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

20. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтрмки КНП «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» на 2021 рік. Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

21. Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із дяльністю Городницької селищної ради на 2021-2023 роки.

Доповідач: Т.С.Маруш, секретар ради

22. Про затведження фінансового плану КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради на 2021 рік.

Доповідач: Р.Н.Шалько, головний лікар КНП «АЗПСМ»

23. Про внесення змін до рішення Городницької селищної ради від 20.12.2019 року № 19-26/2019 «Про затведження фінансового плану КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Городницької селищної ради на 2020 рік.

Доповідач: Р.Н.Шалько, головний лікар КНП «АЗПСМ»

24. Про внесення змін до Положення про старосту.

Доповідач: Т.Маруш, секретар ради

25. Земельні питання.

Доповідач: І.Л.Остапчук, начальник відділу земельних відносин

На изображении может находиться: 1 человек, сидит