Городницька громада отримала гуманітарну допомогу від Фонду Mіжнародної Солідарності,який співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Дата: 14.02.2023 11:08

Дана гуманітарна допомога включає в себе:

Пічки - 7 шт. вартістю 5217,66 злотих,

Димова труба - 7 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień),

Коліно до димоходу - 7 шт. (дарування від компанії PUH King-Sten-Trans Piotr Stępień),

Генератори 5.5 кВт - 1 шт. вартістю 3357,90 злотих,

Генератори 8 кВт - 4 шт. вартістю 19138,80 злотих, загальною вартістю 27714,36 злотих

Фонд закуповує та доставляє гуманітарну допомогу селищним радам, які є жертвами російської агресії проти України та допомагають внутрішньо переміщеним особам.

Закордонні партнери надіслали чи не найважливіше на теперішній час – генератори, отриману допомогу буде передано установам, для забезпечення критичної інфраструктури громади,а саме: в котельні ліцеїв та в КНП"АЗПСМ".

Висловлюємо вдячність нашим європейським друзям за підтримку та дякуємо кожному, хто є причетним до цієї важливої справи. Ми завжди пам'ятатимемо про ваші милосердні серця у такий важкий час для українського народу!

Слава Україні! Слава Польщі!

#SolidaritySavesLives

#StandWithUkraine

#PolishAid

Возможно, это изображение текст «MTIT Solidarity Fund PL in Ukraine Polish aid»Возможно, это изображение в помещенииВозможно, это изображение 2 человека и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек и в помещенииВозможно, это изображение 1 человек