Хто бажає стати кращою спортивною командою Житомирщини і отримати 200 тис. гривень?

Дата: 03.08.2018 09:06

Фото без описуДо уваги об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних, міських рад (міст районного значення)!

Вже цього року ви можете позмагатися за звання кращої спортивної громади.  Нагадаємо, що 26 липня на 17 сесії Житомирської обласної ради депутати підтримали проект рішення «Про обласний щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини».

Якщо ваші громади протягом року були активними у спортивній сфері – подавайте заявки на участь вже зараз.

Для участі у конкурсі органи місцевого самоврядування територіальних громад сіл, селищ, міст районного значення подають щорічно до 1 жовтня такі документи:

- заявку (згідно з додатком 1  до Положення);

- інформацію про проведену роботу за період з 1 жовтня минулого року по 30 вересня поточного року (згідно з додатком 2 до Положення);

- підтверджуючі фотографії щодо проведеної роботи;

- відгуки у засобах масової інформації (у разі наявності).

За 1 місце громада отрмиає  200 тис.грн, за 2 місце – 150 тис.грн та за 3 місце – 100 тис.грн.

Деталі за посиланням.