В Україні заборонили анестетик через смерть пацієнта

Дата: 07.08.2018 09:28

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила реалізацію та використання лікарського засобу «Артифрин-Здоров'я Форте».

Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті Держлікслужби.

«Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу «Артифрин-Здоровя Форте», розчин для ін'єкцій... виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров'я», Україна, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, яке буде прийматися з урахуванням  результатів лабораторного аналізу», - йдеться у документі за підписом голови Держлікслужби Наталії Гудзь.