В Україні на середу прогнозують спеку до +32

Дата: 08.08.2018 08:59

У середу, 8 серпня, на всій території України спостерігатиметься мінлива хмарність без опадів, температура вдень подекуди сягатиме 32°.

Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

"Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с. Температура вдень 24-29°; у південній частині та на Закарпатті вдень 27-32°", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 8 серпня в Україні, крім більшості західних областей, переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

9 серпня
10 серпня

На 9-10 серпня синоптики також прогнозують мінливу хмарність, опадів не передбачається. Вітер північно-східний (у західних областях південно-східний), 5-10 м/с. Вночі стовпчики термометрів піднімуться до 12-17°, вдень до 23-28°; у південній частині та на Закарпатті вночі буде 15-20°, вдень 27-32°.

11 серпня
12 серпня

За інформацією Укргідрометцентру, 11-12 серпня теж буде без опадів, лише в західних областях 11 серпня місцями пройде невеликий короткочасний дощ, гроза. Температура вночі становитиме 12-17°, на узбережжі морів та Закарпатті до 22°; удень 23-29°, на півдні країни, Закарпатті, 12 серпня і у східних областях місцями 30-33°.