Мінеральну воду не можна вживати щодня-лікар

Дата: 23.08.2018 14:08

Мінеральну воду, що містить певні речовини, не можна споживати щодня.

Про це зазначила гастроентеролог, лікар вищої категорії Галина Незговорова.

"Якщо назва води відповідає назві певного курорту, треба розуміти, що вода не взята з джерела. Це більше маркетинговий хід. Але є такі води, що містять мінеральні речовини. Постійно вживати саме мінеральну воду, що містить лікувальні речовини, не можна. Слід порадитися з лікарем, скільки вживати такої води, який термін вживання", - зазначила Незговорова.

Лікар наголосила, що мінеральна вода - це один із елементів профілактичного лікування. Вона підкреслила, що мінеральну воду, яка містить певні речовини, не можна споживати щодня.

"Це не правильно. Іноді приходять пацієнти і розповідають - у мене печія і мені дуже допомагає "Лужанська", я її завжди п'ю. Але це самообман. Людина начебто покращує своє самопочуття, але при цьому вона не йде до лікаря і не виявляє проблему виникнення її скарги. І у такому випадку, людина буде себе втішати, що у неї усе добре, вона попила водичку і до лікаря йти не потрібно. Водночас у людини розвивається певне захворювання, яке треба діагностувати і зробити це вчасно, щоб призначити адекватне лікування", - попереджає гастроентеролог.