Президент України Петро Порошенко привітав українські родини із Успінням Пресвятої Богородиці.

Дата: 28.08.2018 09:27

Президент України Петро Порошенко привітав українські родини із Успінням Пресвятої Богородиці, яке християни східного обряду святкують сьогодні, 28 серпня.

Привітання розміщене на сторінці Президента у Facebook.

"Вітаю зі світлим та величним святом Успіння Пресвятої Богородиці. Божої милості та заступництва Діви Марії усім українським родинам!", - зазначив Порошенко.

Успіння Богородиці - день, коли Діва Марія завершила своє земне життя, а її тіло й душу Ісус Христос забрав на небо. Про те, як довго Божа Мати перебувала на землі після Христового Воскресіння, історичних даних немає, як і про те, де і як вона померла, оскільки в Євангелії про це також жодної згадки.

Свято Успіння належить до найстарших богородичних свят. Вперше його відзначили 431 року в Єрусалимі невдовзі після собору в Ефесі.

Успіння Пресвятої Богородиці - друге за значущістю свято православної церкви після Воскресіння Христового. Недарма цей день ще називають Богородичною Пасхою, або "літньою Пасхою". "На безсмертне Твоє Успіння зібралися ми", - співає церква в першому пісноспіві цього великого свята.