Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста до участі у заходах!

Дата: 04.09.2018 08:28

Запрошуємо новоград-волинців та гостей міста до участі у заходах!

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у місті Новограді-Волинському відбудеться ряд заходів.

05 вересня:
о 15:00 год. – урочистий захід з нагоди державного свята Дня фізичної культури і спорту (велика зала Будинку рад);
протягом дня - трансляція фотопроекту до Дня фізичної культури і спорту по місцевому телебаченні.

08 вересня:
о 17:00 год. – футбольний матч чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги «А» сезону 2018/2019 року між командами: ФК «Полісся» - ФК «Чайка» (міський стадіон «Авангард»);
о 20:30 год. – трансляція кінофільму під відкритим небом (територія Фортеці міста).

14 вересня:
з 12:30 до 17:00 год. – «Спортивна платформа 2018» (міський стадіон «Авангард»).

Крім того, з 05 по 15 вересня у загальноосвітніх навчальних закладах, вищих навчальних закладах, дитячо-юнацькій спортивній школі, дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки (згідно окремого графіка): відкриті тренування в дитячо-юнацькій спортивній школі; день відкритих дверей в дитячо-юнацькій спортивній школі; зустріч з провідними тренерами, спортсменами, ветеранами спорту.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради