На Житомирщині вихідними відбудеться три фестивалі

Дата: 14.09.2018 13:18

???° ?????????????????????? ?????????????????? ???????±?????µ???????? ?????? ???µ?????????°?»??

У селах і містах Житомирщини цими вихідними відбудуться фестивалі "Олевська республіка", "Червона калина" та Фестиваль льону, а також інші цікаві заходи.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної держадміністрації.

"14-16 вересня в Олевську пройде Всеукраїнський патріотичний фестиваль "Олевська республіка 2018". Протягом трьох днів можна буде почути виступи сучасних українських гуртів, насолодитися національними стравами, відвідати безліч виставок народного мистецтва, переглянути кілька десятків українських кінострічок. Головна сцена фестивалю – урочище "Хутір Радоробель" (с. Хмелівка, Олевського району)", - йдеться в повідомленні.

Фестиваль "Червона калина" 15 вересня вперше відбудеться в Радомишлі. В програмі - виступи музичних колективів, молодіжних гуртів, містечко майстрів, показ короткометражних документальних фільмів, частування стравами національної кухні та реконструкція подій періоду української національної революції 1917-1921 років. Місце проведення – мистецький маєток "Ставки" (с. Ставки Радомишльської ОТГ). Деталі можна дізнатися на сайті Радомишльської громади.

В неділю, 16 вересня, в селі Стремигород Коростенського району о 10.00 розпочнеться IV Фестиваль льону, де основними родзинками стануть виставка сучасних технологій та представлення органічної продукції з льону та конопель. Девіз цьогорічного заходу – "Органічні компанії – здорова нація!". Тут працюватимуть мала сцена, де пролунають виступи фольклорних гуртів, і велика – із зірковими хедлайнерами фестивалю – етно-рок-гуртом TaRuta та співачкою М'ятою.

Крім того, в суботу, 15 вересня, в обласному центрі відбудеться відкриття 81-го концертного сезону Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера.

А у Малині до Дня міста о 16.00 відбудеться заїзд "Леді на велосипеді". Зазначають, що торік учасниці заходу подолали 7 км міського асфальту, а цьогоріч заїзд буде дещо коротшим. Місце старту - вул. Кривенчука. Кінцева точка заїзду — центральний стадіон, де серед учасників проведуть розіграш призів та подарунків.