12 вересня команда шкільного лісництва ДП "Городницьке лісове господарство" взяла участь в обласних змаганнях шкільних лісництв.

Дата: 14.09.2018 14:38

12 вересня команда шкільного лісництва ДП "Городницьке лісове господарство" взяла участь в обласних змаганнях шкільних лісництв, що традиційно відбулися на базі Малинського лісотехнічного коледжу. Протягом року члени шкільного лісництва спільно з керівником Марушем С. В. та працівниками лісгоспу Лисанцем В. Ф., Сорокою Д. П., Шевчуком В. Ю., Мойсюком В. В. навчались насаджувати, доглядати, охороняти ліс, практично опановували професію лісівника. Дякуючи підтримці та турботі директора ДП "Городницьке лісове господарство" Мельника В. С., головного лісничого Валенкевича Л. М., голови профспілки Валенкевича О. Л., діти з задоволенням відвідують щотижневі заняття та приймають участь в щорічному обласному огляді-зльоті шкільних лісництв.