На Житомирщині перевіряють, з якою швидкістю їздять автомобілі.

Дата: 21.09.2018 09:50

Використовуючи спеціальні прилади, на автомобільних дорогах області перевіряють, з якою швидкістю рухаються автомобілі.

Про це розповів начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк.

«В області розпочався проект «Модернізація та безпека дорожньої мережі України». Він передбачає  перевірку швидкісного режиму. Крім цього, проводитимуться роз’яснювальні заходи у школах, інформаційна кампанія у засобах масової інформації стосовно того, які наслідки можуть бути від перевищення дозволеної швидкості на автомобільних дорогах», – сказав Роман Крисюк.

Для перевірки встановлені спеціальні прилади, які фіксують швидкість проїжджаючих транспортних засобів, як у напряму приладу, так і транспортних засобів, які відділяються від нього. Фіксується швидкість і одразу визначається – з порушенням чи без проїхав транспортний засіб.

Вже провели таку перевірку по 6 дорогам – понад 90% транспортних засобів перевищують дозволену швидкість.