22 вересня в селищі Городниця відзначають День партизанської слави

Дата: 21.09.2018 16:51

Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.
  22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

О 10:30 біля Меморіального комплексу Партизанської Слави відбувся мітинг,на честь партизанських з’єднань «Партизанський дуб».Представники міської влади,голови Городницької та Чижівської ОТГ,представники Новоград-Волинської районної організації ветеранів,голова ветеранської ради Городницької селищної ради,долучилися до заходу.Учні «ОНЗ Городницька ЗОШ |-||| ст.» теж взяли участь у заході присвяченому Дню партизанської слави.

«…Відзначення Дня Партизанської слави є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику перемогу над фашизмом. Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. Згадуючи цих людей і доблесні їх справи,маємо завжди пам’ятати,що партизанський рух,як і все пов’язане з минулою війною,це-вічно жива історична пам’ять,яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати відчуття патріотизму…»,- наголосила ведуча заходу. Вшановуючи пам’ять героїв присутні схилили голови та хвилиною мовчання пом’янули всіх фронтовиків, які не повернулись з поля бою, або пішли з життя в повоєнні роки, а також  поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятника. А слова ведучого,що пролунали на завершення мітингу,мабуть,є актуальними для кожного українця :Наш обов’язок-згадувати про героїчні подвиги наших воїнів-партизанів не тільки у свята,а кожного дня памятати про тих,хто кував ту перемогу,хто загинув у страшній війні.

Антифашистський опір Українського народу — це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов’язок берегти пам’ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі. Честь і слава героям!