27 вересня-всесвітній день туризму

Дата: 27.09.2018 23:15

???°?????????????° ???°???°. ???»???±?»?µ?????µ ?????????µ ?????????????????????? ?·?»?????????? ?? ???µ???°???????????»??.

Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи Державного комітету України по туризму…» згідно з Указом Президента України «Про День туризму» від 21 вересня 1998 року № 1047/98.

Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 року в місті ТорремоліносІспанія.

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації — головної міжнародної міжурядової організації у сфері подорожей і туризму, що є виконавчим органом ООН та займається активізацією та розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики.

У вересні 1999 року на XIII сесії Генеральної асамблеї Всесвітньої туристської організації, що проходила у м. Сантьяго (Чилі), Україну було обрано до Виконавчої ради організації.