Графік «гарячих ліній» на жовтень в міській спеціалізованій службі психологічної підтримки «Телефон Довіри» за номером 15-07

Дата: 01.10.2018 11:41

01.10.2018

04.10.2018 – гаряча лінія «З питань гендерної рівності», відповідає Харченко Л.С. – провідний фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00).

11.10.2018 – гаряча лінія «Візьми дитину у родину»», відповідає Котова О.М. – заступник директора-начальник відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (з 14:00 до 17:00);

18.10.2018 – гаряча лінія «Відповідальність починається з мене», відповідає старший інспектор ювенальної превенції Новоград-Волинського ВП ГУНП  Швайківський Р.А. (з 14:00 до 17:00);

25.10.2018 – гаряча лінія «З питань запобігання домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильства по відношенню до дітей», відповідає, Колесник І.М. - начальник відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання БВПД місцевого центру з надання БВПД (з 14:00 до 17:00).

Щоденно з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00 год., крім вихідних та святкових днів працює гаряча лінія по виявленню, згідно повідомлень, найуразливіших категорій населення, в тому числі сімей з дітьми, одиноких громадян похилого віку, осіб з функціональними обмеженнями з метою недопущення нещасних випадків, бездоглядності, порушення безпеки життєдіяльності, проходить консультування сімей/осіб військовослужбовців, мобілізованих до Збройних Сил України, демобілізованих, переселенців, біженців з автономної Республіки Крим, Луганської, Донецької обл. по сприянню у вирішенні питань соціального характеру.

Т.в.о. директора                                                                                    О.М. Котова