Вітаємо з Днем працівників освіти України!

Дата: 08.10.2018 08:47

Шановні працівники закладів освіти,ветерани педагогічної справи !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята !

Справедливо кажуть, що освіта – надія і опора держави. Доля держави великою мірою залежить від рівня загальної освіченості, громадської свідомості, культури кожної людини та суспільства загалом. Тому у ваших руках майбутнє України.

Школа завжди була і залишається святинею, оселею, де панує віра в силу знань, міцніє любов до України, виховується повага до історії, мови, традицій і звичаїв.

Цей день спонукає всіх вклонитись і віддати належне людям, які присвятили себе нелегкій вчительській долі – педагогам. Висловлюю вам, дорогі освітяни, сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Нехай ваша професійна відданість та творча енергія і надалі слугують  утвердженню загальнолюдських цінностей, збагачують невичерпну криницю знань і духовності українського народу.

Хай діти радують вас успіхами в навчанні, хай спілкування з колегами приносить задоволення, а педагогічні пошуки дають щедрий врожай результативності, фахового зростання й творчих перемог. Важливо, щоб ви ніколи не зупинялися на досягнутому. Тому від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, невгасимого натхнення та мирного неба.

З повагою,голова Городницької  селищної ради                                                                                                       І.А.Онищук