РОЗПОРЯДЖЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 12 жовтня 2018 року номер 65 А

Про початок опалювального сезону 2018-2019 року

Відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги","Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення",Державних сенітарних правил #3232-85,5.5.2008-1 щодо забезпечення оптимального повітря-температурного режиму в дитячих,підліткових та загальноосвітніх закладах,СНип 2.04.05-91"Опалення,вентиляція і кондиціювання",Будівельних норм і правил,статті 30 Закону України"Про місцеве самоврядування в Україні",Правил надання послуг з централізованого опалення,постачання холодної та гарячої води і водовідведення,затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2005 #630 та у зв'язку із суттєвим погіршенням погодних умов та  стрімким наближенням температуризовнішнього повітря до встановленого нормативного мінімуму:

1. Опалювальний сезон для об'єктів лікувально -профілактичних закладів,закладів освіти,культури розпочати з 16 жовтня 2018 року.

1.1 Опалювальний сезон для житлового фонду та інших споживачів розпочати при настанні відповідних погодно- кліматичних умов (три доби із середньодобовою температурою нижче 8 градусів С).

2.В разі зміни температури навколишнього середовища(три доби із середньодобовою температурою нижче 8 градусів С)передбачати регулювання подачі теплового носія в мережах.

Селищний голова                                І.А.Онищук