Громадське скликання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Детального плану території .

Дата: 22.10.2018 09:43

Громадське скликання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Детального плану території відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р.№ 555 "Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні",проводиться громадське слухання,щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів детальних планів під існуючими енергетичними об'єктами для розміщення будівництва,експлуатації та обслуговування будівель і споруд,об'єктів передачі електричної та теплової енергії,в межах населеного пункту смт.Городниця,а саме:

1.3ТП-380 площею-0,0099га

2.3ТП-593 площею-0,0087га

3.3ТП-416 площею-0,0077 га

4.КТП-382 площею-0,0026 га

Замовником даної містобудівної документації є виконавчий комітет Городницької селищної ради.

Розробником вищенаведеної містобудівної документації є ФОП Матвієнко Т.В. м. Малин вул.Грушевського,30-3

Ознайомитись з проектами Детальних планів територій та надання пропозицій (зауваженнь) можливо з даним повідомленням в засобах масової інформації до дня обговорення в громадських слуханнях.

Громадське обговорення Детальних планів територій відбудеться 05.11.2018р. по вул. Заводська,8 в смт Городниця Новоград-Волинського р-ну,Житомирської обл. о 10:00 год.

Виконавчий комітет Городницької селищної ради.