28 жовтня Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії-День звільнення від нацистських загарбників!

Дата: 26.10.2018 16:53

Шановні ветерани!

Від щирого серця поздоровляю Вас!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану людям, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пам’ятати і не забувати.. Добра пам'ять про них буде завжди жити у наших серцях.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я,добра і щастя,довгих років життя, любові та уваги рідних.

Бажаю всім жителям нашого краю добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної Батьківщини!

З повагою,голова Городницької селищної  ради            І.А.Онищук