Дата: 26.11.2018 10:39

МОЗ

УКРАЇНИ

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ"НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАЛАСТІ

11707м.Новоград-Волинський,вул.Н.Оржеховської,13 тел:(04141)5-52-30

E-mail:novogradpmsd@ukr.net.Код ЕДРПОУ38006758

22.11.2018р.                                                                                                                Голові Городницької

селищної ради

Онищуку І.А.

Адміністрація КНП"ЦПМСД Новоград-Волинського р-ну" доводить до Вашого відома,що в Новоград -Волинському районі з вересня місяця реєструються випадки захворювань на кір.На даний час зареєстровано 7 випадків,серед яких 6 дітей і 1 дорослий.

Кір - небезпечне і дуже заразне вірусне захворювання,ліків від якого  не існує,а ускладнення цієї хвороби можуть призвести до смертельних наслідків.Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору-тільки вакцинація.Діти і дорослі,які не отримали профілактичне щеплення,знаходиться у зоні ризику.

Також звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання вимог закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб",щоб посилити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення та управлінські заходи для забезпечення належного рівня вакцинації та збереження здоров'я населення.

Нагадуємо,що невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки:на виконання спільного офіційного листа Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 06.09.2018 року №05.2-11/235301-1/9-537.

Адміністрація закладу прасить Вас обмежити відвідування ДНЗ нещеплених дітей та сприяти у проведенні профілактичних щеплень дітям та дорослим на підвідомчій Вам території.Вакцина від кору "Пріорикс" бельгійського виробництва наявна в АЗПСМ району в достатній кількості.

Головний лікар                            підпис існує                                                   В.І.Папенчук