Стартує благодійна акція "Подаруй дітям свято".

Дата: 28.11.2018 11:13

Шановні жителі громади!Щиро просимо Вас долучитися до благодійної акції «Подаруй дітям свято»до дня св.Миколая,яку організовує адміністрація Городницької селищної ради та відділ культури,туризму та спорту.

Ми звертаємося саме до тих людей,які мають добре серце,вірять у світле майбутнє і живуть за принципом «Хочеш змінити світ-почни з себе». Давайте хоч спробуємо  дати діткам надію на те,що все не так страшно у нашому сучасному світі,що потрібно вірити в доброту людей і краще майбутнє і ці мрії обов’язково стануть реальністю. Подаруймо дітям свято радості і усмішок!

Якщо ви не байдужі до долі цих діток і бажаєте долучитися,прийміть,будь ласка,участь у акції!!!

На сьогоднішній день вашої підтримки чекають 117 діток КНЗ «Новоград-Волинської школи –інтернат |-||ступенів»

Діткам (9-15 років)потрібно:

-одяг(в гарному стані,не зношений);

-взуття(бажано тепле);

-постільна білизна;

-фрукти ,цукерки;

-засоби особистої  гігієни;

- канцелярське приладдя;

-медикаменти;

-іграшки(розвиваючі ігри,тенісні ракетки,іграшки в гарному стані);

-спортивний інвентар;

Директор закладу наголосила ,що дітки відчувають особливу потребу в одязі,взутті та постільній білизні!

Скрині для подарунків будуть відкриті 1,5,8 та 12 грудня з 13:00 до 17:00 год. В Будинку культури селища Городниця та в закладах культури  по таких селах:Червона Воля,Брониця,Лучиця,Анастасівка,Дубники. Подарунки можуть приносити усі бажаючі!

Речі та подарунки можна передавати відповідальному за збір Курильчук  Ірині Едуардівні(т.0671387297)

Поїздка планується  здійснити 18 грудня 2018 року відповідно до обсягу зібраних коштів та речей.

Якщо у Вас є змога - приймайте участь у акції,відкривайте свої серця,наповнюйте їх любов’ю!Адже немає нічого кращого,ніж усміхнені обличчя дітей!

Сектор загальної та організаційної роботи Городницької селищної ради.