Шановні воїни, захисники та волонтери!

Дата: 05.12.2018 11:30

Фото без описуФото без опису
Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України та Міжнародним Днем волонтера!
Нещодавно у календарі, з'явилося свято,яке в нашій країні навіть не відзначали ще кілька років тому. Це – День волонтера. Волонтерами не народжуються, ними стають за покликом серця і відчуттям справедливого милосердя в душі.
Прийміть, шановні, вітання з Міжнародним днем волонтера і щиру вдячність за вашу небайдужість, безкорисливість і милосердя.
6 грудня – свято чоловіків, які захищають спокій наших домівок. У цей день ми з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні,хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.Нехай ніколи наші родини не отримують страшні звістки про загибель рідних, а світла пам’ять про тих, хто захищаючи країну сплатив найдорожчу ціну – життя, назавжди залишиться в нашій пам’яті!
Щиро вітаю всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаю Вам добра, родинної злагоди, здоров’я та нових звершень у благородній справі служіння українському народові.

Іван Онищук
голова Городницької селищної ради